Контакты

(067) 344 30 90

г.Киев, Голосеевский проспект 70, офис 304

Отзывы клиентов

Гедима Юрій

Фірма "Скол" виявилася однією з небагатьох в Україні по-справжньому європейських компаній. Протягом всього нашого співробітництва мені не доводилося стикатися з порушеннями термінів, зміною вартості робіт і матеріалів. Всі етапи будівництва будинку були під авторським наглядом фахівця (хоч і неприємно це говорити, але це є необхідність в умовах сучасного українського ринку), який високо оцінив роботу фірми "Скол".

 

Гончаров Олег

Це мій перший дерев'яний будинок. У фірму "Скол" я звернувся за рекомендацією знайомих. Зараз про це абсолютно не шкодую. У процесі вибору проекту дуже сподобалося спілкування з архітектором Сергієм. Він адекватно реагував на всі мої непрості побажання і зауваження. Після оформлення документів за проектом перейшли до процесу його реалізації. Якщо чесно, то терміни будівництва мене дуже порадували. Я зовсім не очікував настільки швидкого виконання робіт.

 

Стефурак Дмитро

Тепловий контур (фундамент, коробка, покрівля) виконали за 3 місяці, можна підбивати підсумки. По-перше, ніяких форс-мажорів. Всі терміни були дотримані відповідно до домовленостей.

У процесі вибору компанії звертали особливу увагу на наявність власного виробництва.

У підсумку не прогадали. Каркас був привезений на ділянку навіть раніше запланованого терміну. Якість дуже хороша. Збентежила тільки швидкість монтажу (дуже швидко) . Але в принципі на якості це не відбилося. Окремий привіт Міші!

 

Оксана

Начиная с момента обсуждения проекта, в процессе строительства и, заканчивая работу, коллектив оставил о себе самые хорошие впечатления. Это проявлялось как в профессиональном менеджменте фирмы, своевременной поставке материалов, так и высоком качестве выполненных работ.

Рекомендовать и советовать буду, поскольку отношение на проектной стадии, качество при выполнении работ и скорость работы впечатляют. Все по срокам день в день! По затратам копейка в копейку, ничего лишнего.

 

Александр

Оценил так сказать все стороны, осмотрел пару готовых решений. Все подошло. Так что хочу выразить огромную благодарность всему коллективу за отличную работу и уютный, теплый дом..

 

Андрей

Знайшов данні в інтернеті, як на мою думку ( передевився чимало інформації в цьому питанні) то дуже непогане співвідношення ціна якість. Звичайно порівнював на місці матеріали і все інше, тому рекомендую.

 

Главная› Отзывы клиентов